آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها395
تعداد مقالات2,939
تعداد مشاهده مقاله2,506,365
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,697,284
جلیلیان, یعقوب, دهساری, ایرج. (1395). بررسی وجود جواب‌های دسته‌ای از معادلات شرودینگر شبه خطی. سامانه نشریات, 6(2), 75-91. doi: 10.22055/jamm.2017.12997
یعقوب جلیلیان; ایرج دهساری. "بررسی وجود جواب‌های دسته‌ای از معادلات شرودینگر شبه خطی". سامانه نشریات, 6, 2, 1395, 75-91. doi: 10.22055/jamm.2017.12997
جلیلیان, یعقوب, دهساری, ایرج. (1395). 'بررسی وجود جواب‌های دسته‌ای از معادلات شرودینگر شبه خطی', سامانه نشریات, 6(2), pp. 75-91. doi: 10.22055/jamm.2017.12997
جلیلیان, یعقوب, دهساری, ایرج. بررسی وجود جواب‌های دسته‌ای از معادلات شرودینگر شبه خطی. سامانه نشریات, 1395; 6(2): 75-91. doi: 10.22055/jamm.2017.12997


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.